Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Širvintų r. Čiobiškio pagrindinė mokykla

Pagrindinė mokykla
Širvintų r., Čiobiškis 19194, Neries g. 23
+370 382 45346
Klasės nuo 1 iki 10

Misija . Mokykla teikia kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį (5-10 klasių) išsilavinimą, ugdo aktyvų, dorą, turintį tikslą ir jo siekiantį mokinį. Padeda pasirinkti tolimesnį gyvenimo kelią, tiria mokinių polinkius ir poreikius, padeda juos atskleisti.
Vizija . Mokykla- tai saugi, jauki ir patogi erdvė, kurioje tarp mokytojų, mokinių ir tėvų vyrauja pagarba ir nuoširdumas.
Mokiniai- laisvi nuo prievartos, baimės, savarankiški, kūrybingi, žinantys savo teises, bet nepamirštantys pareigų.
Mokytojai- laisvos, tolerantiškos, naujovių siekiančios asmenybės, dirbančios naujais efektyviais metodais, bendradarbiaujančios tarpusavyje, įtraukiančios mokinius į bendrą darbą, žadinančios mokinių norą siekti sėkmės, gaunančios ir teikiančios reikiamą pagalbą.
Pamoka- kolektyvinė mokinių ir mokytojų veikla, kolektyvinė kūryba.
Mokymasis- bendras mokinio ir mokytojo darbas ne pažymiui, o sau.
Klasė- kolektyvas, turintis bendrus tikslus ir vertybes.
Tėvai- lygiateisiai, aktyvūs mokyklos bendruomenės nariai, dalyvaujantys keičiant ir kuriant mokyklą, suprantantys šeimos įtaką vaikų ateičiai.
Aplinka- mokykloje turi būti ne tik kuriantys žmonės, bet ir modernios priemonės, estetiška aplinka, tęsiamos meninės, sportinės ir kitos veiklos tradicijos.
Filosofija. Humanistinė demokratinė ugdymo filosofija ir vertybių sistema sudaro palankias sąlygas mokyklos bendruomenės veiklą grįsti demokratiniais humanistiniais principais: kiekvienas bendruomenės narys suvokia savo buvimo šioje bendruomenėje reikšmę ir prasmę; mokytojai patys tobulėdami ir augdami augina mokinius, mokiniai ne „rengiami gyvenimui“, o gyvena čia ir dabar, nuolat ieškodami atsakymo į svarbiausią Būties klausimą: „Kas aš toks esu?“

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰