Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla

Pagrindinė mokykla
Alytus, Volungės g. 2, Alytus
+370 315 71817
Klasės nuo 1 iki 10

Mokyklos vizija: Moderni, patraukli, aukštos kultūros, atvira nuolatinei kaitai mokykla, tenkinanti mokinių pažinimo ir saviraiškos poreikius; Mokykla, bendrųjų žmogiškų vertybių pagrindu teikianti šiuolaikinį mokslo ir kultūros lygį atitinkantį išsilavinimą, formuojanti informacinės visuomenės žmogų;Mokykla, ugdanti teisingas vertybines nuostatas, puoselėjanti tautiškumą ir ugdanti atvirumą pasaulio kultūrai.

Mokyklos msija: Mokykla kokybiškai įgyvendina valstybės standartus atitinkančias ugdymo programas; Kuria harmoningą bei saugią ugdymo(si) aplinką; Šiuolaikinėmis ugdymo formomis ir metodais sudaro galimybes vaikui mokytis pagal savo gebėjimus bei poreikius ir užtikrina tolesnio jo mokymosi sėkmę.

Mokyklos tikslas: Užtikrinti šiuolaikinės visuomenės švietimo poreikius bei mokinių gebėjimus atitinkančią ugdymo kokybę.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰