Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla

Pagrindinė mokykla
Alytus, A. Jonyno g. 10, Alytus
+370 315 75722
Klasės nuo 1 iki 8

Mokyklos misija: Teikti kokybišką pradinį ir pagrindinį išsilavinimą bei priešmokyklinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo paslaugas, tenkinančias mokinių poreikius, parengti mokinius sėkmingam tolesniam mokymuisi.

Mokyklos vizija: Šiuolaikiška pagrindinė mokykla, atvira pozityviai kaitai, sėkmingai ir kokybiškai įgyvendinanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo bei neformaliojo švietimo programas.

Vertybės:
Bendruomenės narių saugumas.
Nuolatinis tobulėjimas.
Saviraiška.
Pagarba.
Pasitikėjimas.
Partnerystė.
Pilietinis aktyvumas.
Atsakomybė.

2019-08-21

Puiki mokykla, puikūs mokytojai, aktyvi mokyklos bendruominė

2017-10-20

Mokykla turi išskirtinį veidą, garsėja ne tik gabiais mokiniais įvairiuose konkursuose, ypač sporte, bet ir žmoniškais pedagogais.

2017-01-20

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi esanti šios bendruomenės narė. Puikios galimybės tobulinti kompetencijas, puoselėti kūrybiškumą.

2016-11-19

Esu patenkinta šia mokykla, kurioje mokosi 2 vaikai.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰