Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

VšĮ Audiovizualinių studijų centras

Meninis ugdymas, Architektūra, Fotografija
Kauno r., Kauno r. sav. Karmėlavos II k. Vilniaus g. 8-35
+370 600 86021

Muzika ir dailė. „Kurkuria” apjungia šias abi sritis ir kviečia išmokti dainuoti, groti gitara bei būgnais - lygiai taip pat, kaip ir tapyti bei piešti (nepamirštame ir kitų menų - fotografijos, kino bei architektūros su dizainu).
Profesionalių, didžiulę patirtį turinčių ir gerą vardą pelniusių dėstytojų komanda priima įvairiausio amžiaus bei išsilavinimo mokinius.
Mokome savaip - ramiai, be įtampos, dažnai naudodami netradicinius metodus. Svarbu, kad žmonės išlaisvintų kūrybines galias, slypinčias kiekviename iš mūsų.
Saviraiška, kūryba ir laisvė:
Skatiname žmones tapti ne vartotojais, o kūrėjais, kuriems nepriimtinos reklamos ir žiniasklaidos dirbtinai sukurtos vertybės.
„Kurkuria” tikslas - kūrybingos ir savimi pasitikinčios Kauno miesto bendruomenės augimas.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰