Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Viešoji įstaiga "Kitas variantas"

Ugdymas karjerai, Savęs pažinimas
Vilnius, Viršuliškių g. 67-27, Vilnius
+370 678 72 380
amžius nuo 14 iki 19

VšĮ KITAS VARIANTAS – neformalaus ugdymo organizacija, vienintelė Lietuvoje jau aštuonerius metus rengianti NEMOKAMUS tęstinius mokymus 14-19 metų amžiaus moksleiviams. Praktiniuose užsiėmimuose ugdome laisvas, drąsias ir mąstančias asmenybes, kuriančias geresnę Lietuvą. Organizacija yra ne pelno siekianti ir veikia savanorišku pagrindu.
KITO VARIANTO VEIKLA

UŽSIĖMIMAI MOKSLEIVIAMS
Svarbiausias KITO VARIANTO veiksmas verda moksleivių užsiėmimuose. Du mentoriai + moksleivių grupė (apie 12 jaunuolių) + kūryba, iššūkiai, išbandymai + septyni mėnesiai = dar daugiau drąsių, laisvų ir mąstančių asmenybių Lietuvoje! Užsiėmimuose moksleiviai atranda savo gebėjimus, susipažįsta su laiko planavimo pagrindais, lavina viešojo kalbėjimo įgūdžius, išsikelia ir siekia savo tikslų, pradeda efektyviau mokytis, įgyvendina komandinius projektus ir t.t.
SUSITIKIMAI SU LYDERIAIS
KITO VARIANTO moksleivius ir visus, kuriems įdomu, kviečiame į susitikimus su šiandienos lyderiais. Čia žymūs įvairių profesinių sričių atstovai pasakoja apie savo atrastą profesinį kelią, gyvenimo klaidas ir sėkmes, įkvepia jaunuolius ieškoti savęs. Tai puiki galimybė išvysti savo lyderį gyvai, o gal net ir užduoti vieną kitą keblesnį filosofinį klausimą apie gyvenimą ir ne tik.
VASAROS STOVYKLOS
Čia moksleiviai iš visos Lietuvos praleidžia vieną vasaros savaitę, aktyviai stovyklauja ir susipažįsta su bendraamžiais. Stovyklos saviugdos programą sudaro įdomios savęs pažinimo užduotys, drąsos ir pasitikėjimo savimi užsiėmimai, saviraiškos iššūkiai, o kviestiniai skirtingų sričių lektoriai dalinasi gyva patirtimi – ir visa tai dėl nepamirštamo vasaros įspūdžio!
BENDROS ŠVENTĖS
Tai sezono atidarymas, kalėdinis renginys ir sezono uždarymas, kur susiburia KITO VARIANTO savanoriai ir moksleiviai. Į savo šventes pakviečiame atlikėjų, valgome šventinį pyragą, linksminamės, šokame ir dainuojame, kad gražiai minėtume vieni kitus visą sezoną ir visus metus!
SOCIALINĖS AKCIJOS
Metus trunkantys tęstiniai mokymai užbaigiami socialiniu fejerverku – mokiniai patys sukuria ir įgyvendina visuomenei naudingą akciją, taip įtvirtindami gautas žinias praktiškai ir stiprindami saviraišką. Nuo 2008 metų jau įgyvendinta apie 50 projektų: šypsenų ir keksiukų dalyba, piešimas senelių namuose, kakava praeiviams šaltą žiemos dieną ir panašūs džiuginantys sumanymai.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Saulius Šlekys2022-10-02

geras yra

labai patiko burelis koordinatoriu

labai patiko biologijos pamokos isvede 10!!!11!!!!1!

geras

aciu arvydai