Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

SOUL LOUNGE, VšĮ šokių ir laisvalaikio centras

Šokiai
Vilnius, Kalvarijų g. 143, Vilnius
+370 614 28581
amžius nuo 7 iki 99

Uždegantiems šokių ritmams atsiduoti Jus kviečia šokių ir laisvalaikio centras „Soul Lounge".
Centro „Soul Lounge" įkūrėjams, Karinai Eremian ir Deividui Meškauskui, šokis — tai meilė, kuria gerą dalintis su kitais.

Prabanga tviskanti salė, profesionalūs treneriai ir čia besilankančios šokių pasaulio žvaigždės rodo, jog ši studija nėra eilinė.
Čia Jūsų laukia ne tik profesionalūs mokytojai, smagios ir vertingos šokių, kalanetikos pamokos, bet ir jauki aplinka, kurioje jausitės kaip namuose. Centre „Soul Lounge" galėsite ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis ir gerai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegomis bei profesionaliais treneriais.

Norite išmokti šokti, tačiau nežinote kur? Čia yra būtent ta vieta, kur net pagrindų neturintys mėgėjai tampa puikiais šokėjais, kurie stebina šokių aikštelėje savo draugus.
Norite romantiškos dovanos? Su savo antra puse užsukite į „Soul Lounge“ ir praleiskite laiką besimokydami šokių meno.
Neturite kur švęsti? "Soul Lounge" puiki vieta ne tik šokiams, bet ir Jūsų šventei. Nuomojame mūsų jaukias patalpas vakarėliams, gimtadieniams, bernvakariams/mergvakariams, vestuvėms, seminarams, verslo renginiams ar kitoms Jūsų šventėms.

,,Soul Lounge - tik pradžia. Dar daug ką svajojame šioje srityje nuveikti, aiškiai žinome, ką darome...

Tikiuosi, kad šokis, jauki aplinka ir profesionalų pamokos padės įsiklausyti, ką šnabžda mūsų sielos..."

Karina Eremian

,,Man šokis yra meilė, neapsakomas jausmas, kai gali ja dalintis su kitais... Esu įsitikinęs - meilė gydo sielas. Na, o į Soul Lounge sudėjom visą širdį - norėjosi, kad žmonės pasijustų čia kaip namie. Mūsų svečius norime pakviesti į jaukią oazę, kur jie galės ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis, gerai praleisti laiką su šeima, draugais ir kolegomis."

Deividas Meškauskas

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰