Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras

Lengvoji atletika
Šiauliai, S. Daukanto g. 25, Šiauliai
+370 41 430711

1975 m. sausio 2 d. įkurta Šiaulių miesto lengvosios atletikos mokykla. 1973 m. atidarytas lengvosios atletikos maniežas, vienintelis Baltijos šalyse, sukvietė geriausius miesto sportininkus, trenerius sportuoti ir dirbti mokykloje. Į naujai atidarytą Lengvosios atletikos mokyklą direktoriumi paskirtas V. Leskauskas. Tais metais mokykloje buvo tarifikuotos 44 grupės, kuriose savo sportinį kelią pradėjo 546 moksleiviai.

Per visą mokyklos gyvavimo laiką surengta daugybė įvairaus rango Lietuvos, miesto, tarptautinių varžybų.

Šiaulių miesto Lengvosios atletikos mokyklą, Lietuvą garsino lengvaatlečiai J. Narščius, V. Kučkovas, N. Kvietkauskaitė, L. Baikauskaitė (Seulo Olimpinių žaidynių sidabro laimėtoja), N. Žilinskienė, Č. Kundrotas, M. Norbutas, E. Balčiūnaitė, R. Drazdauskaitė (Olimpinių žaidynių dalyviai).

Viena perspektyviausių sportininkių D. Dzindzaletaitė I Olimpinėse jaunimo žaidynėse (trišuolio rungtyje) iškovojo 8 vietą.

2003 m. renovuoti lengvosios atletikos stadiono bėgimo takai, sutvarkyti šuolio į tolį, trišuolio, metimų sektoriai.

Pagrindinis mokyklos tikslas – rengti didelio meistriškumo sportininkus, kurie atstovautų miestą, Respubliką tarptautinėse važybose, Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio ir Europos čempionatuose.

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰