Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Senųjų amatų dirbtuvės

Amatai
Vilnius, Savičiaus g. 10, Vilnius
+370 5 2125169

Edukaciniai užsiėmimai ir kūrybinės veiklos šventėms
Įvairių amatų dirbtuvėse meistrai savo amato moko tiek suaugusius, tiek vaikus. Šešėlių teatras, gintaro degustacija, stiklo karolių gamyba, odininkystė, kauladirbystė, keramika, knygrišystė, skiautinių ar lėlių siuvimas, taip pat daugelis kitų veiklų – gali tapti išskirtinio, kūrybiško gimtadienio, bernvakario/mergvakario, išleistuvių ar kitos šventės programa.
Visą edukacijų sąrašą išvysite štai čia: http://www.seniejiamatai.lt/edukacijos.html

Gyvosios amatininkų dirbtuvės
Gyvasis senųjų amatų muziejus, tai ekspozicijos-dirbtuvės, kurios įdomios ir nesant meistrui: eksponuojami darbo įrankiai, dirbiniai, matomas darbo procesas. Dirbtuvės pristato Vilniaus miesto meistrystės istoriją nuo pirmųjų Gedimino laiškų, kuriais didysis kunigaikštis kvietė meistrus iš Europos. Reprezentuojami baltiški, etnografiniai bei šiuolaikiniai amatai. Lankytojams tai puiki galimybė pasijusti senojo Vilniaus dalimi, su savimi išsinešti dalelę istorijos.

Ekskursijos
Vykdome pažintines, mokomąsias ekskursijas po Senųjų amatų dirbtuves pavieniams lankytojams, turistų grupėms, klasėms.

Krautuvėlė
Senųjų amatų dirbtuvėse taip pat įsikūrusi ir krautuvėlė, kurioje galima įsigyti archeologinių radinių rekonstrukcijų, istorinius amatus reprezentuojančių darbų, tradicinių bei modernių lietuviškų suvenyrų.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰