Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Rokiškio r. Panemunėlio universalus daugiafunkcis centras

Etnokultūra, Stalo žaidimai
Rokiškio r., Stoties g. 16, Panemunėlio glž. st., Panemunėlio sen., Rokiškio r. sav.
+370 458 63291

Pagal poreikius ir galimybes, vietos gyventojams teikiamos šios paslaugos:

• Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Veikia mišri grupė, kurią vidutiniškai kasdien lanko 24 vaikai. Ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams veiklos vyksta atskirose patalpose. Taip sudarytos geresnės sąlygos ne tik priešmokyklinio amžiaus, bet ir ikimokyklinio amžiaus vaikams.

• Neformalus vaikų švietimas vyksta mokykloje. Po pamokų centre veikia stalo žaidimų sekcija (futbolas, stalo tenisas, biliardas, šaškės ir kt.). Vaikai, jaunimas turiningai leidžia laisvalaikį, naudojasi bevieliu internetu, ruošia pamokas.

• Vyksta kultūrinė veikla – tradiciniai renginiai, parodos, mėgėjų, profesionalių atlikėjų koncertai.

• Neformalus suaugusiųjų švietimas: sportinė veikla, meno kolektyvų repeticijos. Centre veikia 10 nešiojamų kompiuterių. Todėl ateityje planuojama organizuoti nuotolinius mokymus pagal tikslinių grupių poreikius, teikti įvairias paslaugas – pvz., pagalbos pildant deklaracijas ir t. t.

• Socialinės paslaugos: nuo 2014 m. sausio 1 d. centre pradėjo dirbti socialinių – edukacinių veiklų organizatorė. Organizuoja įvairias veiklas, turi darbščiųjų rankų būrelį. Jį lanko vaikai, suaugusieji ir taip pat integruojami fizinę negalią turintys asmenys.

• Psichologo konsultacijos, pagalbos grupės: atlikus anketinę apklausą pamatėme, kad reikalingos psichologo konsultacijos, pagalbos grupės (iš aktyvaus jaunimo, suaugusių) seneliams, vienišiems neįgaliems, sunkumus patiriantiems asmenims (juos įtraukiant į veiklas).

• Renginiai organizuojami kartu su partnerais: mokykla, Panemunėlio seniūnija, seniūnijos bibliotekos, bendruomenės yra mūsų partneriai, todėl daugumą renginių organizuojame kartu. Aktyviai bendradarbiaujame su Utenos r. Sudeikių mokykla – daugiafunkciu centru, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla – daugiafunkciu centru, Obelų mokykla – darželiu.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰