Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kuria vaikai, Vaikų kūrybiškumo ugdymo studija

Kūryba
Kaunas, A.Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas
+370 605 77575
amžius nuo 0 

Vaikų kūrybiškumo ugdymo studija, kurioje originaliuose valandos trukmės užsiėmimuose vaikai lavins ir ugdys visas kūrybingai asmenybei būtinas savybes.

Kas būna, kai susitinka citrina, soda, skysti dažai ir... VAIKAI? Jūs tikriausiai nenorite, kad tai nutiktų Jūsų namuose. O štai Jūsų vaikas – LABAI.
Todėl atveskite jį į studiją „Kuria vaikai“!
Nes čia žaisime, kursime, o svarbiausia – smagiai, net patys nepastebėdami lavinsime savybes, kurios yra būtinos kūrybingoms asmenybėms užaugti.

Nes VISI vaikai turi kūrybiškumo dovaną iš prigimties. O studija „Kuria vaikai“ – smagiausia vieta jai atsiskleisti!


KĄ KURSIME?
Ar Jūsų vaikai dažnai piešia ant didžiulio lango? Ir dar valgomais dažais? O piešti spalvotu krakmolu, pačių pasigamintais putų dažais ar ekologišku indu plovikliu jiems patinka? Arba piešti salotų džiovinimo indu? O saugūs, bet netikėti ir nuostabą keliantys eksperimentai jau tapo jūsų vaiko laisvalaikio veiklos dalimi?
Studijoje „Kuria vaikai“ piešime bei kursime ir tradiciškai, ir pačiais neįtikimiausiais būdais. Taip lavinsime vaizduotę, kūrybinę saviraišką, skatinsime smalsumą ir ugdysime malonumą kurti.

KĄ ŽAISIME?
Žaisime emocinį intelektą lavinančius žaidimus, pirštukų žaidimus, kūrybiškai skaitysime visiems įsitraukiant, vaidinsime savo pačių susikurtume teatre, patys kursime istorijas ir pasakojimus, kūrybinėse dirbtuvėse gaminsimės įvairiausius rankdarbius bei žaislus, o kaskart atsisveikindami atliksime pozityvų mąstymą ugdantį ir kūrybiškai į pasaulį pažvelgti skatinantį ritualą.

KAIP TOBULĖSIME?
Linksmi, netikėti ir stebinantys eksperimentai, kūrybinės dirbtuvės ir rankdarbiai, įtraukiančios užduotys ir žaidimai, – tam, kad ugdytume ir lavintume:

smulkiąją motoriką,
rankų ir akių koordinaciją,
sensoriką,
kognityvinius ir socialinius įgūdžius
abiejų smegenų pusrutulių darbą,
emocinį intelektą,
vaizduotę,
smalsumą,
kritinį mąstymą,
drąsą,
pasitikėjimą savimi ir aplinka,
pozityvų ir kūrybišką požiūrį į save, kitus ir pasaulį!

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Mokytoja iš pašaukimo, be galo didelės širdies, tačiau tuo pačiu ir reikli. Patys gražiausi žodžiai ir didžiausios rekomendacijos!

Puikus pedagogas, jautrus ir dėmesingas žmogus

Ačiū už nuoširdų bendravimą, pagalbą ir rūpestį! Tokias matematikos mokytojas tik saugoti reikia!

Nuostabi mano vaikų mokytoja .Ačiū

Labai dėkoju šiai nuostabiai mokytojai ! Ji tiesiog tobula!