Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kauno tvirtovės VII fortas

Informacinės technologijos, Chemija
Kaunas, Archyvo g. 61, Kaunas
+370 65566550
amžius nuo 5 iki 19

Gamtos ir tiksliųjų mokslų būreliai moksleiviams.


Gamtos mokslų būreliai – integruotos chemijos, fizikos ir biologijos neformalaus švietimo programos, akredituotos įstatymo numatyta tvarka ir pritaikytos 1–12 klasių mokiniams. Gamtos mokslų būrelių užsiėmimų metu fundamentalios žinios glaudžiai persipina su projektine veikla – mūsų mokytojai savo teiginius stengiasi pagrįsti ne vadovėlio autoritetu, bet čia pat atliekamais eksperimentais.

Integruoto mokymo dėka stengiamės kartu su mokiniais praktiškai pažinti daugelį gamtos mokslų vadovėlių sakinių, įtikinamai atsakyti į klausimą „kam to reikia?“ ir siūlyti savo mokiniams pažangias metodikas bei mokymosi priemones, kurių ieškome visame pasaulyje.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje edukacinėje laboratorijoje, būrelių dalyviai yra pilnai aprūpinami visa būtina įranga, reagentais bei saugos priemonėmis. Laboratorijos techninė bazė yra nuolatos plečiama ir atnaujinama.


Matematikos būreliai – 1–12 klasių mokiniams pritaikytas interaktyvus, loginį ir vizualinį mąstymą lavinantis ugdymas. Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse, kurių mokytojai stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno vaiko gebėjimų ir padėti jam tobulėti. Ugdydami matematinę kompetenciją, taikome įvairius nestandartinius ir klasikinius mokymo(si) metodus, kurie naudojami atsižvelgiant į amžiaus grupes. Daug dėmesio skiriama loginėms, geometrinėms, nestandartinėms užduotims. Skatiname mokinius dalyvauti konkursuose ir padedame pasirengti patikroms ir olimpiadoms.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje matematikos klasėje, būrelių dalyviai yra aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis, suteikiama galimybė naudotis integruotais žaidimais.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰