Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Debesėlis

Meninis ugdymas, Muzika
Vilnius, Stalių g. 4b, Vilnius
+370 686 92413
amžius nuo 0 iki 99

Muzikos ir judesio grupiniai ir individualūs užsiėmimai nėščioms ir kūdikiams (nuo 2 mėn. iki 1.6 m.)
Muzikos, dailės ir judesio grupiniai ir individualūs užsiėmimai vaikams (nuo 2 m. iki 7 m.)
Individualios fortepijono, kanklių, smuiko, mušamųjų, pučiamųjų ir dainavimo pamokos vaikams ir suaugusiems, pradedantiesiems ir pažengusiems.
Kūrybiniai kursai vaikams ir suaugusiems: keramika, vilnos vėlimas, dekupažas, piešimas (akvarelė, grafika, tapyba ...)

Muzikos poveikis žmogui- milžiniškas. Visi gimstame turėdami muzikinę klausą, tik ilgainiui nelavinama ji dingsta. Tačiau vaikus mokyti muzikos, drauge su jais muzikuoti turime ne tik tam, kad užaugę jie šauniai dainuotų karaoke ar trauktų užstalės dainas. Garsas ir ritmas ypač svarbus vaikų raidai- gebėjimui kalbėti, vaikščioti, orientuotis erdvėje, koordinuoti judesius. Garsas veikia širdies ritmą, raumenų tonusą, net mūsų kūno temperatūrą.
Menų mokyklėlė "Debesėliai" kviečia vaikučius, mamytes, moksleivius ir suaugusius ugdyti kūrybinius gebėjimus, pažinti harmoningą garsų ir spalvų pasaulį, susipažinti su gimtaja kultūra. "Debesėliai" dirba pagal specialiai ankstyvajam ugdymui paruoštą programą "Metų laikai". Mūsų tikslas- skatinti kūdikius laisvai judėti muzikos ritmu, pažinti savo kūną gyvoje muzikinėje aplinkoje, aktyviai dalyvaujant mamytėms ir tėveliams. Paūgėję vaikai gali rinktis individualias fortepijono, kanklių, dainavimo, smuiko ir mušamųjų pamokas.
Neatsiejama meninio proceso dalis- šokis ir dailė. Lipdymas, piešimas, drožinėjimas, vilnos vėlimas lavina lytėjimo pojūčius, motoriką, teikia daug džiaugsmo vaikams ir jų tėveliams. Kartu švenčiame gimtadienius, kalendorines šventes. "Debesėliai" išleido dvi kompaktines plokšteles "Vaikų dainos" ir "Vaikų dainos 2", koncertuoja įvairiuose miesto renginiuose, sėkmingai dalyvauja mažųjų talentų ir "Dainų dainelės" konkursuose, tarptautiniuose festivaliuose, TV projektuose. Laukiame Jūsų.


Leiskime vaikui atsiskleisti kaip gėlei.
Sukurkime jam jaukią namų atmosferą, draugiškus santykius.
Ugdykime jo kūrybingumą, pasitikėjimą savimi, auginkime dvasiškai laisvą ir drąsų žmogų.
Muzikos galia suartina šeimas, padeda vaikams tirti savo vidinį "Aš" ir suteikia vaikams laisvę būti savimi.

Danguolė Račienė (muzika)

1994m. baigė Lietuvos Muzikos akademiją. Daug koncertavo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Belgijoje ir JAV. D. Račienė yra Lietuvos ugdomosios muzikos terapijos asociacijos narė. Dalyvauja tarptautiniuose muzikos terapijos seminaruose. Įgytas žinias taiko praktikoje su nėščiomis ir kūdikiais.
2005m. atidarė muzikos mokyklėlę "Debesėliai". Rašo straipsnius, duoda interviu apie muzikos terapiją ir muzikinį ugdymą (žurnalai "Tavo vaikas", "Mamos", "Vaikui"). Yra sukūrusi vaikų folklorinį ansamblį "Debesėliai", kuris sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose "Tradicijų paveldėtojai", "Kalėdinės dainos" ir "Tramtatulis", folkloro festivaliuose "Skamba skamba kankliai", "Atataria lamzdžiai", TV programoje "Duokim garo" ir Dainų šventėje. Taip pat ruošia vaikus mažųjų talentų konkursui "Jievaro tiltas" ir TV projektui "Dainų dainelė".

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰