Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Alytaus muzikos mokykla

Muzikos mokykla
Alytus, Sporto g. 12, Alytus
+370 315 74115

MOKYKLOS VIZIJA
Moderni neformaliojo muzikinio ugdymo institucija, tenkinanti Alytaus regiono vaikų ir jaunimo muzikinio ugdymo ir meninės saviraiškos poreikius. Tai – kultūros metodikos centras, bendraujantis ir bendradarbiaujantis su įvairiomis šalies ir užsienio institucijomis, aktyviai dalyvaujantis įvairiuose projektuose.


MOKYKLOS MISIJA
Sudaryti lygias sąlygas ir galimybes ugdyti kiekvieno vaiko muzikinius ir meninius gebėjimus, bei poreikius, rengti profesionalius muzikos atlikėjus, organizuoti tikslingą, moksleivių užimtumą, mokyti siekti meistriškumo rezultatų, jais džiaugtis.

MOKYKLOS TIKSLAI
Tenkinti mokinių saviraiškos poreikius muzikos pažinimo, ugdymo ir įgūdžių lavinimo srityje, padėti jiems įgyti pradinius muzikinius įgūdžius, ugdyti naujus muzikinius gebėjimus, skonį, kultūrą; teikti galimybę susipažinti su pasirinktos muzikos srities ir konkrečios muzikinės raiškos instrumento savybėmis, teikti konkrečios muzikos srities ir instrumento technologijos, meninės ir kūrybinės terpės pažinimo pagrindus; teikti kryptingą muzikinį išsilavinimą, padedantį pasirengti tolesniam mokymuisi aukštesnės pakopos muzikinio ar pedagoginio profilio ugdymo institucijose muzikai gabiems vaikams, jaunuoliams, o suaugusiems — tęsti mokymosi visą gyvenimą galimybes;

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰