Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Sąmoningos mamos, MB „Filmai ir kvapai“

Tėvystės įgūdžių mokymai
Kaunas, S. Šalkauskio g. 12-2, Kaunas
+370 683 41029
amžius nuo 0 iki 99

Giedrė Veličkienė – medikė, aromaterapeutė, kūdikių ir vaikų priežiūros specialistė, lektorė.

Irena Strazdienė – jogos ir meditacijų instruktorė, lektorė, šiuo metu besimokanti dulų (gimdyvės padėjėjų) mokymuose, aromaterapijos ir Aura-Soma® spalvų terapijos praktikė, saviugdos studijos „Unijoga“ vadovė.

Abi esame nuostabiausių pasaulyje berniukų mamos!

Kaip ir kodėl atsirado „Sąmoningų mamų“ bendruomenė?

Sąmoningos mamos susibūrė pirmą kartą 2011 m. Idėja kilo iš poreikio dalintis patirtimi su kitomis mamomis. Nuolat bendraudamos su besilaukiančiomis bei jau pagimdžiusiomis moterimis, matėme koks didelis yra kokybiškos ir patikrintos informacijos poreikis. Taip ir atsirado paskaitos.
Jaunos mamos dažnai neturi laiko skaityti daug knygų, todėl jos noriai lankosi mūsų organizuojamose paskaitose, kur gauna koncentruotą informaciją, profesionalią konsultaciją ir sutaupo laiką! Tuo pačiu jos bendrauja su kitomis mamomis, dalinasi patirtimi.
Mūsų tikslas yra skatinti moteris džiaugtis motinyste! Siekiame suteikti kokybiškų, detalių, įrodymais pagrįstų žinių, tačiau tuo pačiu mokome moteris klausytis savo širdies, kuri viską geriausiai žino, mokome atsirinkti kas tinka jos šeimai, o kas ne. Siekiame parodyti moterims pavyzdį, kad mama – ne namų tarnaitė, o namų Deivė. Šeimos centras, iš kurio gimsta ramybė ir santarvė namuose, įkvėpimas darbams, sveikata ir apskritai gražus gyvenimas.
Moteris – meilės pasauliui kūrėja. Skatiname moteris pripildyti meile pirmiausiai save, mokytis ją „sugeneruoti“ ir pasidalinti su artimiausiais žmonėmis. Labai akcentuojame hierarchijos svarbą: pirmiausiai esu moteris, tada žmona, galiausiai mama. Jei ši hierarchija nesugriūna – viskas puiku. Vaikai sveiki, vyras laimingas, moteris atskleidžia save, dalijasi meile ir gėriu, turi impulsą kūrybai ir pan.

Šioje nuorodoje rasite „Žinių radijo“ reportažą apie šaunią mūsų bendruomenę:
http://www.ziniuradijas.lt/laidos/sauniausia-bendruomene/sauniausia-bendruomene-13?video=1

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰