Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Tėvystės įgūdžių mokymai, Sveikatos stiprinimas, Nėščiųjų kursai
Elektrėnų sav., Elektrinės g. 8, Elektrėnai
+370 659 67579
amžius nuo 0 iki 99

TIKSLAS – rūpintis Elektrėnų savivaldybės gyventojų sveikata, vykdyti savivaldybės teritorijoje Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais reglamentuojamą savivaldybių visuomenės sveikatos priežiūrą, siekiant mažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą, gerinti gyvenimo kokybę, teikiant kokybiškas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas.
MISIJA – teikti gyventojams kokybiškas, efektyvias, prieinamas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas, stiprinti gyventojų sveikatą, gerinti gyvenimo kokybę, mažinti sergamumą ir mirtingumą, formuojant sveikos gyvensenos nuostatas bendruomenėje.
VIZIJA – novatoriška, moderni, kokybiškai dirbanti įstaiga, besiorientuojanti į savivaldybės gyventojų sveikatos stiprinimo ir saugojimo poreikius, siekianti padėti gyventojui suvokti, kad kiekvienas yra atsakingas už savo sveikatą, jos tausojimą ir stiprinimą.

Biuro veikla:
1.Visuomenės sveikatos stiprinimas Savivaldybės bendruomenėje;
2.Savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsena (monitoringas);
3.Pagal kompetenciją užkrečiamųjų ligų profilaktika Savivaldybėje;
4.Neinfekcinių ligų ir traumų profilaktika ir kontrolė Savivaldybėje;
5.Visuomenės sveikatos programų Savivaldybėje įgyvendinimas;
6.Vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimas;
7.Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais;
8.Savivaldybės institucijų sprendimų projektų poveikio visuomenės sveikatai vertinimas.

Visuomenės sveikatos stebėsena - tikslingai organizuotas ir sistemingai atliekamas visuomenės sveikatos būklės, ją veikiančių visuomenės sveikatos rizikos veiksnių duomenų rinkimas, kaupimas, apdorojimas, saugojimas, analizė ir vertinimas.

Visuomenės sveikatos stiprinimas - sveikatos mokymas, informacijos apie sveiką gyvenseną skleidimas, sveikos gyvensenos propagavimas, formavimas ir nuo elgsenos priklausomų visuomenės sveikatos rizikos veiksnių mažinimas.

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūra - vaikų ir jaunimo sveikatinimo priemonių organizavimas ir įgyvendinimas.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰