Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Egu.lt - Nuotoliniai video mokymai

Tėvystės įgūdžių mokymai, Sveikatos stiprinimas, Savęs pažinimas, Santykiai poroje
Nuotoliniu būdu,
+370 654 31010

Egu.lt – atsakymai, kurių ieškai.
Egu.lt – tai nuotolinių video mokymų platforma, kurioje galima rasti video mokymų įvairiomis asmeninio tobulėjimo temomis. Pagrindinės mokymų kategorijos šios: asmenybė, santykiai, vaikų auginimas, sveikata, laisvalaikis, verslas.
Šiuos nuotolinius video mokymus galima žiūrėti iš namų ar bet kurios kitos pasaulio vietos, bet kuriuo vartotojui patogiu metu. Tereikia turėti kompiuterį ir interneto ryšį, kad būtų galima prisijungti prie savo paskyros egu.lt svetainėje.
Kartą įsigytus mokymus galima žiūrėti neribotą kiekį kartų. Tai reiškia, kad vartotojas, norėdamas prisiminti mokyme išgirstą informaciją, gali mokymą peržiūrėti tiek kartų, kiek norisi, ir už tai papildomai mokėti neteks. Neribotos peržiūros galimos tol, kol egu.lt svetainėje egzistuoja vartotojo paskyra.
Egu.lt svetainėje galima įsigyti ir žiūrėti ne tik pavienius mokymus. Jei svetainėje randate daugiau nei 3 dominančius video mokymus, verta pasvarstyti apie VIP narystę metams, kuri, priklausomai nuo narystės sąlygų, suteiks galimybę neribotai žiūrėti svetainėje esančius mokymus.
Norint peržiūrėti svetainėje esantį mokymą, nebūtina tam skirti daug laiko. Išskirtinis šių video mokymų struktūros ypatumas – skirstymas neilgais skyriais. Visai kaip knygose. Taigi savišvietai galima skirti tiek laiko, kiek vartotojas tuo metu jo turi. Prisijungus prie paskyros kitą kartą, mokymo peržiūrą galima tęsti.

2018-06-09

Praleidau 3 mėnesius žiūrėdamas šiuos mokymus, vidur https://debesyla.lt/ rašymo darbų. Buvo labai įdomu ir naudinga, nes laisvą laiką galėjau išnaudoti žinioms!

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰